LEMMER – De politie laat weten dat ze voor de mishandeling van een 27-jarige man (en een 26-jarige man die hem kwam helpen) in de Lemsterwike aan de Kortestreek in de nacht van 1 augustus 4 verdachten heeft aangehouden op 25 augustus 2026. Het gaat om 2 mannen uit Emmeloord van respectievelijk 21 en 19 jaar en 2 mannen uit De Fryske Marren. Van die laatste is de ene minderjarig en de andere 19 jaar.
Wel verdachte blijven
Inmiddels zijn de minderjarige uit de Fryske Marren en de 21-jarige man uit Emmeloord weer naar huis gezonden. Alle 4 mannen blijven overigens wel verdachte in deze zaak waarbij een hele groep 1 man belaagde en een omstander ingreep maar zelf toen ook klappen kreeg.
De beide 19-jarigen worden morgen voorgeleid. Daar wordt dan door de rechter-commissaris besloten of zij langer in bewaring blijven.
Dankzij getuigen, videobeelden, en onderzoek konden de mannen worden aangehouden.



















