Gratis 1 fles vers geperst sinaasappelsap* bij Jumbo Sjoerd de Jong
–
Koning Willem Alexander opent op vrijdag 12 april de Koningsspelen in Lemmer
–
LEMMER – Vrijdag 12 april opent Koning Willem Alexander hoogstpersoonlijk de koningsspelen op basisschool De Arke in Lemmer. Sinds 2013 worden elk jaar op de laatste vrijdag voorafgaand aan Koningsdag de Koningsspelen gehouden. Het is een dag waarop kinderen op hun basisschool samen genieten van het Koningsontbijt en daarna actief spelletjes gaan doen de Konings-sportdag.
Het doel is om mensen ervan bewust te maken dat een goed ontbijt en actief bewegen gezond is voor kinderen. In 2019 is het thema ‘water drinken’ en Kinderen voor Kinderen maakte dit jaar weer een Koningsspelen-lied: het lied heet Pasapas.
Vers geperst
Om het heugelijke feit te vieren dat Koning Willem Alexander de Koningsspelen opent op basisschool De Arke krijgt iedereen gratis 1 fles vers geperst sinaasappelsap* t.w.v. € 3,15 bij besteding van € 27,- of meer aan boodschappen* in de periode van woensdag 10 april tot en met zaterdag 13 april.
Het koningsontbijt op alle basisscholen in Lemmer wordt aangeboden door Jumbo Sjoerd de Jong uit Lemmer. “Het kosteloos aanbieden van het koningsontbijt aan alle leerlingen van de basisschollen past in onze maatschappelijke visie om een bijdrage te leveren aan de sociale omgeving waar wij als bedrijf deel van uitmaken”, aldus Sjoerd de Jong, eigenaar van de Jumbo in Lemmer.