LEMMER – Stichting Cultuurbevordering Lemsterland wil graag de mening weten van mensen over het eigen theater en de voorstellingen die daar worden gepresenteerd.
“Bezoekt u regelmatig het theater? Of juist helemaal niet? In beide gevallen zijn we benieuwd naar uw mening! Daarom maken alle deelnemers aan onze enquête kans op 2×2 vrijkaarten voor een voorstelling naar keuze in het theaterseizoen 2025-2026,” zegt de stichting daarover.
18-jarige bestaan: beloning voor 18e en 118e inzending
“Om ons 18-jarig bestaan te vieren, belonen we de 18e en 118e inzender van de enquête met deze kaarten. Een mooie gelegenheid om (opnieuw) kennis te maken met ons theater!”
Wat wil de stichting weten?
- Hoe vaak bezoekt u het theater?
- Wat zou u motiveren om vaker te gaan?
- Welke artiesten zou u graag zien?
- Welke voorstellingen mist u in Lemmer of in ons theater?
- Heeft u ideeën of suggesties?
Vul de enquête in
“Laat uw stem horen en vul vóór 1 september a.s. de enquête in. Het kost slechts 5 minuten van uw tijd en helpt ons om het theateraanbod nog beter af te stemmen op uw wensen. We waarderen uw medewerking enorm! Doe mee en maak kans op een mooie theaterervaring naar keuze in Theater De Hege Fonnen! Wij zijn alvast blij met uw medewerking.”