LEMMER – Op zaterdagmiddag 24 oktober stond de broedertwist tussen Lemmer 6 en Lemmer 7 op het programma. Na een enerverende strijd kwam Lemmer 7 als winnaar uit de bus.
Een minuut stilte
De middag begon met een minuut stilte als eerbetoon aan twee aan ons ontvallen clubmensen met een grote staat van dienst.
Wedstrijd begint slordig
Na het eerste fluitsignaal begon de wedstrijd enigszins slordig. Ballen werden over en weer bij elkaar ingeleverd, alsof nog niet helemaal duidelijk was dat wij tegen elkaar moesten voetballen. De 1-0 viel voor Lemmer 6, nadat Lemmer 6 goed gebruik maakte van de ruimte achter de verdediging. Het leek erop dat keeper Richard Dorr de bal nog weg kon rossen, maar de bal belandde voor een leeg doel en kon eenvoudig worden binnengetikt.
De betere ploeg
Daarna was Lemmer 7 de betere ploeg. Een hoekschop van Marco Filipe werd binnengefrommeld door Anco de Vries. Vervolgens volgden nog enkelen grote kansen voor Lemmer 7, maar geen doelpunten.
Ook de tweede helft was er een overwicht voor Lemmer 7. Ook dit leidde weer tot enkele kansen. Er was een strafschop nodig om uiteindelijk het verschil te maken. Anco de Vries werd gevloerd binnen de 16 meter en Richard Witteveen mocht het buitenkansje afmaken.
Eindstand
Na enkele wisselingen kwam Lemmer 6 weer beter in het spel, maar echt gevaarlijk werd het niet. Eindstand was 2-1, waarmee Lemmer 7 koploper blijft van de 5e klasse.
Opstelling Lemmer 7
Keeper: Richard Dorr
Verdediging: Ben Dalsheim (45 Frank Koopmans), Tjalling Postma (80 Ben Dalsheim) Sieger Veenstra, Gerlof Keulen (45 Lennart Rietveld).
Middenveld: Marco Filipe (45 Volken Holtrop), Patrick Lip (75 Gerlof Keulen), Anco de Vries
Aanval: Franke Klijnsma (45 Jan Peter van der Spek), Thomas Miedema (45 Richard Witteveen), Piebe Dijkstra.




















