LEMMER – Ze waren al vaker in Lemmer te zien en trokken een volle zaal.
Kom samen met Bob, Bep en Bram (Michiel Bos, Henk van der Weijden en Pyr Tilma) het verleden, het heden en de toekomst van Enge Buren vieren! Zaterdag 30 november in Theater De Hege Fonnen.
–
Er is niks ernstigs aan de hand, maar na ruim 27 jaar (volgend jaar dus) vinden we het mooi geweest en stoppen Enge Buren in de Nederlandse theaters. Uit het immense repertoire van dit unieke trio wordt een geheel nieuw programma samengesteld! Meer dan 25 jaar hilarische, maffe, gekke, absurdistische, gevoelige, kritische liedjes en acts levert een schat aan materiaal op om uit te putten. De grootste hits (‘Pizza Calzone’, ‘Kale Leo’ en ‘Toet,Toet, Boing, Boing’) mogen worden meegezongen, maar ook kleine subtiele liedjes komen aan bod. De een origineel, de ander opgepoetst en aan deze tijd aangepast en ook nieuw werk zal niet worden geschuwd!
De show wordt opgeleukt met beelden en anekdotes uit het rijke verleden van de drie heren. Het publiek wordt interactief betrokken en mag mede de set bepalen. Dit zal gebeuren via social media, alsook op de avond tijdens de voorstelling. De grootste Enge Buren fans wordt de mogelijkheid geboden om nu eindelijk eens die allergrootste hit live mee te zingen! Tevens belichten de heren het thema afscheid op verschillende muzikale manieren, maar bovenal op hun eigen ‘Enge Buren’ wijze. Want naast het feit dat afscheid vaak droevige emoties oproept is het ook een stap naar een nieuw begin, kortom: ‘BASTA!’
Mis de mogelijkheid niet om samen het verleden, het heden en de toekomst te vieren!
‘Er mag worden meegezongen’. Jazeker, alles kan, omdat het publiek mede de avond bepaalt!
Er zal dus geen show hetzelfde zijn. De allerlaatste theatervoorstelling vol anekdotes, onthullingen en verhalen over ruim 25 jaar succesvol toeren langs allerlei theaters is slechts 1 seizoen te zien: ‘BASTA!’
–
Zaterdag 30 november De Hege Fonnen
Aanvang: 20.00 uur
Entree € 22,00 incl. pauzedrankje)
Kaartverkoop Primera Lemmer