LEMMER – Voor een buurtplan Markerstraat heeft de Bisschop Möller Stichting € 35.000,- uit het Iepen Mienskipsfûns gekregen.
Het hele plan kost € 89.640,–.
–
In het plan wordt een groene speel-, leer- en ontmoetingsplek gerealiseerd waar kinderen (leerlingen en buurtkinderen), jongeren, buurtbewoners en ouderen elkaar kunnen ontmoeten, spelen en bewegen. Het schoolplein van de Daltonschool Sint Jozef maakt onderdeel uit van het plan. In het project werken meerdere partijen samen om de beschikbare ruimte zo breed mogelijk te benutten. Het project is daarmee een voorbeeld voor het verbeteren van een buurt, waar jong en oud aan meedoen en waar ontwikkelingskansen gestimuleerd worden door “buiten” uitnodigend te maken.
In 2021 kan van 11 januari tot en met 4 februari 2021 weer subsidie uit het IMF worden aangevraagd. Voorwaarde is dat het project bijdraagt aan het verbeteren van de leefbaarheid in wijk, dorp of stad.
Kijk voor meer informatie op www.streekwurk.frl/imf