LEMMER – Op 3 oktober van 09.30 – 11.30 uur is er weer Repair Café Lemmer in Dienstencentrum Senioren Lemmer. Op die dag staan (als het niet te koud is) de deuren van het Dienstencentrum weer open voor mensen die iets willen laten repareren.
Om 09.30 uur zitten de vrijwilligers weer klaar met hun expertise en hun vaardigheden om apparaten, kleding en nog veel meer te fixen.
Gratis kopje koffie en weggeeftafel
Ook is er natuurlijk weer een gratis kopje fairtrade-koffie en er liggen vast weer aardige spullen op de weggeeftafel. Voor de reparaties, koffie en spullen op de weggeeftafel geldt: het is allemaal gratis!
Natuurlijk staat het grote spaarvarken er om vrijwillige bijdragen te ontvangen!
Maar kom voor een gezellige en hopelijk succesvolle ochtend op 3 oktober naar het Dienstencentrum Senioren aan de Wiepke Hofstraat.



















