LEMMER- Bijna zit het 11e seizoen van het Repair Café Lemmer er op. Op 3 juni is er nog een mogelijkheid voor reparatie van kapotte spullen en daarna hebben de reparateurs/vrijwilligers 2 maanden vakantie. Om 09.30 uur gaat de deur van het Dienstencentrum Senioren open. Sluiting is 11.30 uur, maar wie iets te repareren heeft, moet niet op het laatste moment komen, want dan lukt het niet meer.
Kom gezellig langs
Heeft u niets te repareren, kom dan gezellig binnen voor een gratis kopje Fairtrade-koffie en kijk op de weggeeftafel of er nog iets voor u bij ligt. Reparaties zijn gratis, maar het spaarvarken ontvangt graag een vrijwillige bijdrage. Het Repair Café is een van de activiteiten van het Dienstencentrum Senioren.
4 mei: Mei-inoar lêze
Op woensdag 4 juni is er weer Mei-inoar lêze van 10.30 – 11.30 uur. Samen lezen is Samen genieten. Inloop vanaf 10.15 uur. Dit is een activiteit in samenwerking met de bibliotheek.



















