19 okt: Klankreis in Lemmer bij Papagenohuis Fryslan

19 okt: Klankreis in Lemmer bij Papagenohuis Fryslan

LEMMER – Even helemaal niks. Alleen jij, de rust en de klanken. Klinkt goed? Dan is deze klankschaal sessie precies wat je nodig hebt!

Tijdens de sessie neem ik, Josephien van Steps, je mee op een ontspannen klankreis. We starten met een fijne aarding en visualisatie, gevolgd door diepe ontspanning met klankschalen, windgongen en andere klanken. Na afloop kom je rustig terug in het hier en nu, met een gezellig bakje koffie of thee.

Waar?

Bij het Papagenohuis Friesland (Lemmer), bovenin de prachtige voormalige gereformeerde kerk.

Wanneer?

  • 19 oktober 2025

  • Start: 11:00 uur

  • Inloop: vanaf 10:45 uur

  • Duur: ongeveer 45 minuten tot een uur, daarna tijd voor een bakje.

Kosten:

€25 per persoon
Inclusief koffie/thee, matje, kussentje/dekentje.

Betaling volgt direct na boeking.

Wat neem je mee?

Comfortabele zittende kleding

Eventueel je eigen matje (dit is ook aanwezig), handdoek, warme sokken, vest of oogmasker voor extra comfort.

Aanmelden:

Boek je plekje via: https://calendly.com/stapdichterbij/klankschaal-sessie

Je kunt de sessie ook vinden op Facebookevents: (20+) 🧘‍♀️ Klankreis @Lemmer – 19 oktober om 11:00 | Facebook

Belangrijk:

De locatie is niet rolstoel toegankelijk. Ben je slecht ter been of heb je andere beperkingen? Neem dan even contact met je op om te kijken wat de mogelijkheden zijn.

Meer weten of mij en Steps?

Kijk op www.stapdichterbij.nl